Nakupovalno središče Aleja Ljubljana pred 8. marcem pripravlja pomladno dogajanje, s katerim želijo obiskovalce pospremiti v začetek nove sezone. V osrednjem delu centra je postavljena pomladna kulisa z bogatimi cvetličnimi postavitvami. Del ambienta pa je tudi rožnati medvedek, ki dopolnjuje tematsko zgodbo. Ob dnevu žena v Aleji napovedujejo več aktivnosti, ki bodo namenjene predvsem obiskovalkam, hkrati pa želijo z dekoracijo in vsebinami ustvariti prijetno izkušnjo ob obisku središča.

Več sto brezplačnih lončnic v petek 6. marca
V Aleji bodo tako v petek, 6. marca razdelili več sto brezplačnih lončnic za vse ženske in dekleta. Za nekoliko bolj zgodnejši datum so se odločili zato, ker dan žena letos pade na nedeljo, 8. marca. Prav zato se bo večina po nakupih odpravila že nekaj dni prej.
Kam po šopek in kaj če ste brez ideje?
Za tiste, ki bi želeli podariti šopek ali aranžma, je v Aleji na voljo cvetličarna Gardenia ter trgovina Interspar, kjer napovedujejo pestro izbiro za dan žena. Seveda pa je uporabno darilo tudi darilni bon DESETAK, saj omogoča, da si obdarjenec sam izbere tisto kar si najbolj želi. Takšna rešitev je priročna, še posebej v času, ko se nakupe pogosto združuje z drugimi opravki.
Nagradna igra z roza medvedkom in pomladni modni prehod
V teh dneh v ALEJI poteka tudi izziv z nagradno igro, pri katerem obiskovalce vabijo k iskanju roza medvedka, ki je skrit v nakupovalnem središču. ktivnost je umeščena v celotno pomladno scenografijo in spodbuja, da se obiskovalci sprehodijo po središču ter ob tem odkrijejo posamezne točke dogajanja.